وبلاگ

خانهتولید محتوا و سئوالگوریتم های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

الگوریتم های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

الگوریتم های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

بازاریابان باتجربه ادعا می کنند اینستاگرام یکی از بهترین سیستم عامل ها برای مشاغل تبلیغاتی خواهد بود. در حال حاضر ، این کانال رسانه های اجتماعی یکی از پنج کشور برتر جهان در زمینه تبلیغات ، پشت فیس بوک و WeChat است. با این حال ، طبق آمارهای eMarketer ، اوضاع تغییر خواهد کرد. تحقیقات آنها نشان داده است که بازاریابان آمریکایی قصد دارند ۶۹ درصد بیشتر از سال گذشته در اینستاگرام هزینه کنند.

اینستاگرام با گذشت سال ها تغییر زیادی کرده است. شروع با زیبایی شناسی اصلی آن ، از طریق آرم آن و سپس مهمترین تغییر اتفاق افتاد.

هنگامی که این سکو از روش زمانی و به روش الگوریتمی برای نمایش محتوا تغییر یافت ، بسیاری از تأثیرگذار احساس کردند که مخاطبان خود را گم می کنند.

بسیاری از مردم افت در دسترس خود را احساس کردند ، اما در نهایت ، همه چیز بهتر شد.

با یادگیری نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ ، می توانیم امکانات بی پایان این پلتفرم را کشف کرده و صفحات جذاب با ترافیک ارگانیک عالی ایجاد کنیم.

 

الگوریتم-های-اینستاگرام-شرکت نرم افزاری هلما

الگوریتم های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

الگوریتم اینستاگرام را منفجر کنید!

افرادی که در بازاریابی اینستاگرام تازه کار هستند به شما خواهند گفت که الگوریتم اینستاگرام روشهای مرموز خود را دارد.

بازاریابان حرفه ای که آخرین روندها را از وبلاگ اینستاگرام دنبال می کنند ، در کنفرانس ها شرکت می کنند و وب سایت های مربوط را می خوانند ، به شما اطمینان می دهند که هیچ رازی وجود ندارد.

فقط درباره اصول اساسی بازاریابی رسانه های اجتماعی ، منطق و دانش کاملی وجود دارد.

دقیقاً مانند گوگل و فیس بوک ، اینستاگرام دائماً در حال تحول است و می خواهد بهترین تجربه ممکن را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

این پلتفرم همان سکویی نیست که از سه سال پیش وجود داشته است. از آنجا که پست ها به ترتیب زمانی مانند گذشته نشان نمی دهند ، جدیدترین پست ها را در فید مشاهده می کنید فقط اگر به اندازه کافی طولانی حرکت کنید.

همه آنها آنجا هستند ، اما براساس سطوح مختلف اولویت سازماندهی شده اند.

رویای هر بازاریاب این است که به محض باز کردن برنامه ، بدانید که چگونه محتوای آنها می تواند در مقابل چشمان مشتری باشد.

همانطور که جولیان K. گوتمن ، رهبر محصولات اینستاگرام ، در یک کنفرانس گفت ، اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ همه چیز راجع به تعامل ، فرکانس و ارتباطات خواهد بود.

اما ، برای ایجاد یک ترکیب عالی و هر سه مورد ، باید متعهد باشید. شما باید بتوانید هنگام ایجاد محتوا از ویژگی های جدید استفاده کنید و چند نکته ساده را بدانید.

الگوریتم-های-اینستاگرام-شرکت نرم افزاری هلما

الگوریتم های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

 

حال بیایید چند اسطوره مربوط به اینستاگرام را شکوفا کنیم و دریابیم که چگونه الگوریتم اینستاگرام را ضرب و شتم کنیم!

 

پیشنهاد میکنیم:بهترین شبکه های اجتماعی در دنیا

Instagram Algorithm Works in 2020

 

از الگوریتم نامزدی اینستاگرام استفاده کنید

هدف این پلتفرم این است که تعداد بیشتری کاربر داشته باشیم ، اما آنها فقط به هیچ کاربری احتیاج ندارند. آنها به کاربرانی متعهد احتیاج دارند که وقت زیادی را روی پلتفرم خود بگذرانند.

کسانی که تبلیغات خواهند دید و در نهایت سود برای آنها ایجاد می کنند.

درگیر کردن کاربران واقعی و فعال در جوامع مختلف به آنها کمک می کند تا به این هدف برسند.

 

چگونه الگوریتم Stories Instagram را با محتوا ضربه فنی کنیم؟

در آگوست سال ۲۰۱۶ ، اینستاگرام Stories را معرفی کرد و این شکل از محتوا اکنون یکی از عوامل اصلی محبوبیت آن است.

با داشتن بیش از ۵۰۰ میلیون نفر هر روز در حال مشاهده استوری های اینستاگرام ، این ویژگی از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است.

اگر راه خود را در مورد الگوریتم آن بیاموزید ، ویژگی Stories می تواند به ابزاری مناسب برای کمک به شما در تبدیل پیروان به مشتریان معمولی تبدیل شود.

هنگام ایجاد یک استوری اینستاگرام ، باید مراقب ساختار و زیبایی شناسی باشید تا مخاطب خود را درگیر خود کند. الگوریتم Stories بسیار ساده کار می کند.

الگوریتم-های-اینستاگرام-شرکت نرم افزاری هلما

الگوریتم های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

براساس تعاملات شما (لایک ها ، پیام ها ، نظرات ، تماشای داستان) پروفایل های مورد علاقه شما را نشان می دهد.

همچنین از لیست دوستان خود حسابهای فعال را نشان می دهد که دارای محتوای جدید هستند.

روش های بسیاری برای ایجاد Stories Instagram جذاب وجود دارد.

استفاده از ویژگی های ویدیویی و برچسب های “سوال” می تواند به شما کمک کند داستان برند یا محصول خود را بگویید.

با ایجاد استوریهای قابل اعتماد ، شما در حال گفتگو با مخاطبان خود هستید ، و اینستاگرام می بیند که به عنوان سیگنالی است که محتوای شما را در اختیار افرادی قرار می دهد که به طور فعال با آن درگیر هستند.

 

آیا حذف لایک روی الگوریتم تأثیر خواهد گذاشت؟

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، این الگوریتم بر یافتن حساب هایی که به محتوای شما علاقه مند هستند تمرکز دارد.

اکنون که اینستاگرام در حال حذف لایک است ، چگونه میزان درگیری بالایی را کسب می کنیم که برای الگوریتم آن ارزشمند است؟

قبل از اینکه کمی بترسید ، به یاد داشته باشید که درگیری در مورد لایک نیست. این در مورد به اشتراک گذاری محتوا ، ذخیره آن در مجموعه ها و شروع گفتگو درباره آن است.

اکنون که می توانید پست ها را در صفحه های خلق و خوی خصوصی خود ذخیره کنید ، و از طریق Instagram Stories به اشتراک گذاشته شوید ، میزان دسترسی متفاوت خواهد شد.

حذف لایک ممکن است معامله بزرگی نباشد که در وهله اول به نظر می رسد و ممکن است در کل تأثیر مثبتی بر کل جامعه داشته باشد – اما بعدا می توان درباره آن بحث کرد.

 

چرا باید به میکروبلاگینگ توجه کنید

اینستاگرام در حال گذر از رنسانس نوشتن است و با فضای بیشتر برای نوشتن شرح تصاویر ، میکروبلاگینگ از طریق اینستاگرام به بخش مهمی از استراتژی محتوا تبدیل شد.

کاربران وقت بیشتری را روی سیستم عامل می گذرانند و زیرنویس های طولانی را می خوانند ، و الگوریتم اینستاگرام آن را دوست دارد.

برندها می توانند از این روند برای شخصی سازی ، ارائه راهنمایی یا نوشتن داستانهای قابل اعتماد در مورد کارمندان خود استفاده کنند.

اگر در وب سایت خود عکس های خوبی دارید یا مقاله های خوبی که به دلیل تغییر الگوریتم اینستاگرام دیده نمی شوند ، می توانید با استفاده از میکروبلاگینگ دوباره آن محتوا را بازیافت کنید.

به عنوان مثال ، وبلاگ نویسان سفر از نوشتن شرح تصاویر طولانی در مورد سفر خود ، به اشتراک گذاشتن آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد ، استفاده می کنند یا نکاتی را در مورد مقصد مورد بازدیدشان می نویسند.

مهم است که چیزهای مفیدی و جالب را برای مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و از آنها برای الهام بخشیدن یا به اشتراک گذاری مطالب خود الهام بگیرید.

 

درگیر زیبایی ها شدن برای تولید محتوا اینستاگرام

امروزه بسیاری از مارک ها متوجه شده اند که خوراک اینستاگرام آنها در حال تبدیل شدن به صفحه اصلی جدید خود است. و بنابراین ، زیبایی شناسی خوراک با دقت تهیه شده بسیار مهم می شود.

از این گذشته ، اینستاگرام یک پلت فرم بصری است و نمایش زیبایی زیبایی منحصر به فرد به برند شما کمک می کند تا به یاد ماندنی شود.

با داشتن شرح زیستی توصیفی که روی مشتری هدف شما و زیبایی شناسی خوب متمرکز است ، اتصال آنها برای آنها راحت تر خواهد بود.

نام بخش مشخصات شما تنها بخشی از زیست پزشکی شما است که قابل جستجو است ، بنابراین برای تهیه آن کمی تلاش کنید.

وقتی به زیبایی شناسی می پردازیم که در سال ۲۰۲۰ جالب خواهد بود ، نمی توان از افزایش تصاویر و تصاویر غیر ویرایش شده “واقعی تر” غافل شد.

به نظر می رسد که ما از اولین یادمان “اینستاگرام در مقابل واقعیت” که در سال ۲۰۱۲ ظاهر شد فاصله زیادی گرفته ایم.

الگوریتم-های-اینستاگرام-شرکت نرم افزاری هلما

الگوریتم های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

در چند سال گذشته ، تأثیر گذاران متوجه شدند که آسیب پذیر بودن و قابل اعتماد بودن چیزی است که توجه آنها را به خود جلب می کند.

وقتی می گویم توجه ، منظورم دستیابی و تبلیغات است.

به همین دلیل غیر معمولی نیست که شاهد برآمدگی ، چهره بدون آرایش ، اشک و تصاویری مانند بازارهای کک اروپای شرقی باشید. خوراکهای مینیمالیستی ، صورتی کم رنگ و یکپارچهسازی با سیستمعامل هنوز هم با مخاطبان جوان ارتباط خوبی برقرار می کنند و مدتی نیز به همین شکل باقی می مانند.

توجه داشته باشید که آن یکپارچهسازی با سیستمعامل یکپارچهسازی با سیستمعامل ، استفاده از دلتنگی ، و از آزمایش “واقعیت” نترسید. همه دوست دارند چیزی ناز ، دلتنگ ، قابل اعتماد را ببینند – و این همه باید داستانی پشت آن داشته باشد.

در کل ، به نظر می رسد که سال ۲۰۲۰ سال بدون لایک و پست های ویرایش شده بیش از حد خواهد بود. به عنوان الهام بخش ، می توانید چند تأثیرگذار ریز (که معمولاً بین ۱۰۰۰ تا  ۰۰۰ ۰۰۰ ۱ دنبال کننده دارند) را بررسی کنید و از آن عکس بگیرید.

 

الگوریتم-های-اینستاگرام-شرکت نرم افزاری هلما

 

چگونه می توان الگوریتم اینستاگرام را با یک پروانه اجتماعی در سال ۲۰۲۰ شکست داد؟

همانطور که قبلاً آموخته ایم ، الگوریتم اینستاگرام در تلاش است افرادی را که شما می شناسید و به آنها اهمیت می دهید ، در فید خود نشان دهد.

از آنجا که نمی تواند به روح شما فرو رود ، از معیارهای ساده ای مانند تعداد پاسخ ها و مدت زمان صرف شده برای پروفایل های افراد دیگر استفاده می کند.

اگر با ارسال نوعی عکس العمل در برنامه اینستاگرام شخصی یا داستانهای آنها درگیر شوید ، این الگوریتم آن را به یاد خواهد آورد.

ارتباطات ساده به عنوان دوستی درک خواهد شد و بیشتر در فیدهای آنها ظاهر خواهید شد.

به همین دلیل روشن کردن اعلان ها برای اظهار نظر در اینستاگرام خود بسیار مهم است. وقتی چنین کاری را انجام دهید ، دیگر فرصتی برای برقراری ارتباط با اعضای فعال مخاطبان خود از دست نخواهید داد. اگر تازه کار را شروع کرده اید ، توصیه خوب این است که برای افرادی که مخاطب مورد نظر خود را در نظر می گیرید ، اظهارنظر کرده و ارسال کنید.

اگر از استوری های اینستاگرام استفاده می کنید تا کلمه ای در مورد نام تجاری خود پخش کنید ، حتماً برای هر واکنشی در Story خود حداقل ایموجی ارسال کنید.

این همان چیزی است که همه تفاوت را ایجاد می کند. به نظر می رسد که اتلاف وقت است ، اما در واقع زمان خوبی است برای افزایش تعداد بینندگان منظم داستانهای شما. به آنها احترام و عشق نشان دهید و آنها شما را دوست دارند.

آخر: در سال ۲۰۲۰ ، شما باید از فکر کردن در مورد رباتها بیرون بیایید.

در ایجاد پیوند با تأثیرگذار که در طاقچه شما محبوب هستند تمرکز کنید.

در مورد پست های خود اظهار نظر کنید ، سؤالات جذاب بپرسید ، محتوای آنها را به اشتراک بگذارید ، و جمعی را پرورش دهید که مهم باشد از چه چیزی پشتیبانی کند.

 

 

الگوریتم-های-اینستاگرام-شرکت نرم افزاری هلما

با هماهنگی الگوریتم اینستاگرام را بزنید

این بستر دوست دارد مخاطبان خود را در اطراف خود داشته باشد.

به همین دلیل است که آنها هنگام ایجاد الگوریتم های خود از اصول اساسی روانشناسی بشر استفاده می کردند. و به همین دلیل است که آنها از تمایل طبیعی انسانی ما برای پایبندی به عادات و مناسک استفاده کردند.

به عنوان مثال ، اگر فقط در روزهای دوشنبه ، سه شنبه و شنبه پست می کنید ، مردم این موضوع را به خاطر می آورند و سپس مشخصات شما را باز می گردانند اگر برنامه ای برای پست های خود ندارید ، آنها شما را فراموش خواهند کرد. برخی از برند ها در طول روز چند بار پست ارسال می کنند و وقتی یک روز این کار را متوقف کردند ، می توانید تأثیر این الگوریتم را مشاهده کنید.

بسته به میزان محتوا می توانید بهترین گزینه را برای برند خود انتخاب کنید. این که آیا یک پست در هر روز یا چهار روز در هفته به عهده شما خواهد بود. اما ، شما باید متمرکز و ثابت بمانید.

این الگوریتم فرکانس شما را به خاطر می آورد ، بنابراین هنگامی که پست را در زمان مورد نظر فراموش می کنید ، با تعامل کمتری مجازات خواهید شد.

همین قانون برای استوری های اینستاگرام نیز صدق می کند. اگر مرتباً Stories ارسال کنید ، به طور خودکار در ردیف Stories در بالای فید کاربر ظاهر خواهید شد ، زیرا اینستاگرام عاشق سازندگان محتوا است.

 

حتما دیدن کنید : آینده تبلیغات آنلاین

 

راه های عالی دیگر برای درگیر شدن با الگوریتم اینستاگرام

بازیافت و برنامه ریزی مطالب

اگر در ایجاد دائمی محتوا مشکل دارید ، باید در ابزارهایی سرمایه گذاری کنید که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. MavSocial یک ویژگی دارد که به بازیافت پست های قدیمی اینستاگرام شما کمک می کند. همچنین به شما در حفظ سازگاری با برنامه ریزی محتوا کمک می کند.

شاید قبلاً بدون موفقیت موفق به ارسال محتوا باشید. اما اکنون که همه این دانش را در مورد الگوریتم اینستاگرام دارید ، می توانید سعی کنید از جالب ترین پست های خود استفاده مجدد کرده و در زمان مناسب ارائه دهید.

اتوماسیون رسانه های اجتماعی باید بخشی از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال در سال ۲۰۲۰ باشد زیرا باعث می شود ضرب و شتم الگوریتم آسانتر و سریعتر شود.

به عنوان مثال ، وقتی از برنامه ریزی محتوا استفاده می کنید ، می توانید پست های خود را از قبل تهیه کنید. وقت خود را با دقت در کاردستی قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که آنها در لحظه مناسب منتشر خواهند شد.

همچنین ، اگر برنامه ریزی در پیش دارید ، می توانید تمام قطعات را با دقت کنار هم قرار داده و داستان خود را بهتر بگویید.

 

از #hashtag ها به درستی استفاده کنید

به نظر می رسد آنها بی ربط هستند ، اما هشتگ سلاح های قدرتمندی برای ایجاد محتوای ویروسی است. مهم است بدانید که اینستاگرام اکنون گزینه ای از هشتگ های زیر را دارد ، که به هشتگ ها اهمیت بیشتری می بخشد.

می توانید آنها را بعد از عنوان خود قرار دهید ، یا هنگام ارسال از گزینه اظهار نظر استفاده کنید. توصیه می شود برای تقویت تعامل ، ۳۰ هشتگ ارسال کنید ، اما برخی از بازاریابان این اسپکتیک را اسپمی می دانند و بین ۳ تا ۱۱ هشتگ ترجیح می دهند.

توصیه من این است که به همان اندازه که می خواهید از هشتگ استفاده کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که هرکدام مرتبط هستند و آنها را به عنوان نظری در زیر پست خود قرار دهید.

دو مکان خوب دیگر برای هشتگ ها در نسخه شما و در استوری اینستاگرام شما هستند. آنها همیشه یک افزودنی جالب برای محتوای شما هستند زیرا مردم می دانند وقتی روی هشتگ کلیک می کنند ، آنها را به سمت پست های مشابه سوق می دهد.

 

نتیجه گیری

وقتی از نزدیک به آن نگاه کنید ، فقط چند کار وجود دارد که هر بازاریاب برای شکستن الگوریتم اینستاگرام باید انجام دهد.

ابتدا ، مطالب جذاب را با هشتگ ارسال کنید و زیبایی شناسی به یاد ماندنی را پرورش دهید.

دوم ، مرتباً مطالب را ارسال کرده و قوام خود را حفظ کنید. برای کمک به شما در موفقیت ، تعدادی ابزار اتوماسیون بازاریابی در اختیار شماست.

آخرین ، اما قطعاً کم اهمیت ، تسهیل تعامل و شرکت در گفتگو با مخاطبان خود است. به این ترتیب ، با ایجاد پیوندهای معنی دار با طرفداران خود ، خود را برای موفقیت آماده می کنید.

به گفته سرآشپز اینستاگرام ، آدام مصری ، این پلتفرم نگران سلامتی بازدید کنندگان خود است. او ادعا می کند که آنها هر کاری که می کنند انجام می دهند تا مناسب ترین و سریعترین تجربه کاربری را با این تغییرات الگوریتم به ما ارائه دهند.

آنها می فهمند که این بستر باید به نقش خود در جامعه مدرن و سلامت روانی کاربران خود توجه داشته باشد.

اگر اینگونه نباشد ، مانند بسیاری از بسترهای اجتماعی که پیش از آن آمده اند ، بی فایده و فراموش خواهد شد.

دیدگاه ها

 • بهمن ۲۶, ۱۳۹۸
  پاسخ دادن

  Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

 • اسفند ۲۱, ۱۳۹۸
  پاسخ دادن

  علی نصرالهی

  خیلی عالی بود نکاتی که به شدت به پیج های کسب و کاری اینستا کمک میکنه …
  بروز بودن با شرایط همیشه شما را جلو نگه میدارد

ارسال دیدگاه