خدمات

خانهخدمات

محصولات و خدمات

در بازاریابی محتوا، “اعتبار” محتوا حرف اول را می زند ، همچنین موتورهای جستجو برای تایید اعتبار از سیگنال های شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و باعث ارتقا رتبه شما در آن ها می شود.

ردیاب igps  یک دستگاه الکترونیک کوچک است که در هر لحظه می توانید موقعیت خودرو را با استفاده از سایت و یا اپلیکیشن مشاهده کنید و در صورت نیاز خودروی خود را از راه دور متوقف نمایید.

فروش هاست اشتراکی واختصاصی سرعت بالا ویندوز و لینوکس  ایران و خارج از کشور وهمچنین فروش دامنه های ایران و بین المللی

کانفیگ سرور ها ی حقیقی و مجازی با سیستم عامل های ویندوز سرور و یا لینوکس و همچنین اجرا و پیاده سازی تمامی مراحل تجهیز شبکه و تجهیزات سخت افزاری سازمان ها

تلفن همراه تنها وسیله ای است که بصورت ۲۴ ساعته همراه مشتریان می باشد و با تهیه یک اپلیکیشن کاربردی به زبان اندروید و ios می توانید خدمات و محصولات خود را در هر ساعتی از شبانه روز به آن ها معرفی کنید.

مجموعه ای از ابزارها و توانایی های دیجیتال مارکتینگ که شما را قادر می سازد تا مشتریان را به نحو موثرتری هدفگیری نمایید و به تناسب آن کمپین های تبلیغاتی دقیق طراحی و مدیریت گردد تا باعث بهبود فروش سازمان شما شود.

طراحی سایت واکنشگرا متناسب با سایز دستگاه ( لپتاپ ها، تبلت ها ، موبایل ها) و انواع مرورگر با طراحی منحصر به فرد و رعایت نکات کلیدی در سئو که موجب افزایش کارایی سایت و افزایش بازدید و بهبود سئو سایت می شود.

طراحان باتجربه و خوش ذوق هلما می توانند کمک به سزایی در افزایش فروش و معرفی خدمات شما داشته باشد خدماتی همچون طراحی و چاپ کاتالوگ های حرفه ای ، برشور ، موشن گرافی ، طراحی لوگو ، انیمیشن و… در فروش شما تاثیر گذار می باشد.