طراحی اپلیکیشن

خانهخدماتطراحی اپلیکیشن

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن

اجرای بیش از ۱۰ نمونه اپلیکیشن موبایل توسط شرکت هلما به سفارش مشتری و رضایت مندی از عملکرد آن ها با تلاش شبانه روزی متخصصین و مهندسین این شرکت بدست آمده است.
اپلیکیشن قاصدک با اعلام نیاز یکی از شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو توسط متخصصان هلما تولید شده است . قاصدک با تهیه و نمایش گزارش های آنلاین مدیریتی به همراه رسم نمودار و داشبورد های مورد نیاز ، همراه مناسبی برای تمامی مدیران و معاونین شرکت های بزرگ می باشد . این اپلیکیشن هم اکنون در شرکت های تابعه وزارت نیرو در ایران در حال بهره برداری می باشد.
اپلیکیشن IBMS در زمینه هوشمند سازی خانه و کنترل آن توسط کاربر در حال فعالیت می باشد. اپلیکیشن زرین اپ در جهت فروش زیور آلات بصورت انلاین فعالیت می کند و یا اپلیکیشن igps براي ردیابی و شنود داخل ماشین و قطع برق یا سوخت ماشین در هنگام سرقت در حال طی مراحل تست خود می باشد.
اپلیکیشن اتاق عمل در زمینه معرفی و فروش تجهیزات پزشکی مشغول به فعالیت است . اتاق عمل سامانه ای برای اعلام نیاز آنلاین مراکز درمانی به قطعات و تجهیزات درمانی و ارسال پیش فاکتور از سوی فروشندگان می باشد که هم اکنون با بیش از ۳۰ هزار بازدید در ماه در حال بهره برداری می باشد.
در حال حاضر شرکت هلما اجرا و تولید اپلیکیشن علی طب با هدف ارائه اطلاعات گردشگری سلامت مطابق با سایت علی طب را در دست اجرا دارد .
از دیگر خدمات این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد که به مرور زمان به آن اضافه خواهد شد :
* آموزش زبان فارس به گردشگران
* رزرو آنلاین مراکز درمانی و پزشکان
* رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار
* رزرو آنلاین هتل
* مترجم آنلاین بصورت ۲۴ ساعته
* رزرو تور و گشت شهری
* اجاره خودرو برای گردشگران
* و…

Layer 1

مشاهده نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن