درباره ما

خانهدرباره ما

درباره ستاره درخشان اروند (هلما)

شرکت نرم افزاری ستاره درخشان اروند (هلما) با شماره ثبت ۶۸۲۱ طی سالیان گذشته در حوزه ی مشاوره و طراحی و تولید سایت و اپلیکیشن های اندروید و ios به سفارش شرکت های دولتی و خصوصی مشغول به فعالیت بوده است. با اضافه شدن متخصصین حوزه سلامت و گردشگری به مهندسین انفورماتیک این شرکت اولین استارت آپ و مشاوره تخصصی توریسم درمانی و گردشگری سلامت در ایران با نام علی طب راه اندازی شد . موفقیت علی طب در جامعه پزشکی باعث گردید که طراحی گرافیکی و پیاده سازی اپلیکیشن علی طب نیز توسط این شرکت به مرحله اجرا درآید. تیم طراحی گرافیکی و تولید محتوا هلما در کنار برنامه نویسان این شرکت مشغول به طراحی گرافیکی عکس ها ، بنرها و موشن گرافی و همچنین تولید محتوا شبکه های اجتماعی و خبر نامه سایت علی طب به زبان های فارسی و عربی می باشند . تولید محتوا سایت و شبکه های اجتماعی چندین شرکت بزرگ صنعتی توسط تیم تولید محتوا هلما باعث ارتقا سئو سایت آنها در موتور های جستجو گردیده است. از دیگر محصولات این شرکت می توان به تولید نرم افزار CRM تحت وب هلما نام برد. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت هلما در بیش از ده ها شرکت خصوصی در حال استفاده می باشد. طراحی و تولید نرم افزار و ماژول سخت افزاری ردیاب خودرو برای شرکت هایی که نیاز به ردیابی وسایل نقلیه خود در سطح شهر یا کشور را دارند ، از دیگر محصولات این شرکت می باشد که هم اکنون در حال طی مراحل تست خود می باشد. اجرای بیش از ۱۰۰ نمونه وب سایت و ده ها نمونه اپلیکیشن شرکت های دولتی و خصوصی از جمله اپلیکیشن قاصدک که در اکثر شرکت های وابسته به وزارت نیرو از جمله شرکت توزیع برق شهر مشهد ، شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان ، شرکت آب و فاضلاب استان یزد و ... در حال بهره برداری می باشد و یا اپلیکیشن هوشمند سازی خانه IBMS و همچنین اپلیکیشن اتاق عمل در زمینه معرفی و فروش تجهیزات پزشکی و دیگر اپلیکیشن های تولیدی را می توان از دستاورد های شرکت هلما ذکر کرد .

از خدمات گسترده شرکت هلما اجرای پروژه های سخت افزاری در زمینه تهیه و توزیع قطعات کامپیوتری و همچنین انجام تمامی امور نرم افزاری و سخت افزاری شبکه و امنیت آن می باشد.

اجرای بیش از ۱۰ نمونه اپلیکیشن موبایل توسط شرکت هلما به سفارش مشتری و رضایت مندی از عملکرد آن ها با تلاش شبانه روزی متخصصین و مهندسین این شرکت بدست آمده است.

ارتقا سئو سایت ، مبتنی بر تولید محتوا صحیح و آگاهی از نحوه عملکرد و متدولوژی ها موتور های جستجو معروف و رعایت قوانین سئو در سایت و همچنین راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی می باشد .

شرکت نرم افزاری هلما با بهره گیری از برنامه نویسان مجرب و کار آزموده در طی سال های اخیر اقدام به راه اندازی وب سایت هایی با طراحی منحصر به فرد برای شرکت های خصوصی کرده است.